תקנון

כללי

ברוכים הבאים לאתר ״anyfix.co.il״ המופעל על ידי חברת ״ANYFIX״ ע.מ./ח.פ./ מס׳ 301088308 להלן ״מפעילת האתר״ ומשמש את החברה כחנות וירטואלית/דיגיטלית לרכישת מוצרי החברה אונליין.

 1. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לגברים ונשים כאחד, בין אם נעשה שימוש בלשון זכר הוא נעשה מטעמי נוחות בלבד.
 2. השימוש ו/או הגלישה ו/או הרכישה באתר כפופים לקבלת סעיפי תקנון זה, תקנון זה יהווה את אבן הדרך והבסיס לכל טענה משפטית שתעלה. עצם גלישתך באתר הינה הסכמה לתנאי תקנון זה ולתנאים נוספים המופיעים באתר.
 3. מפעילת האתר רשאית לעדכן תקנון זה בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. המשתמש באתר זה מתבקש להתעדכן מעת לעת בשינויים שחלים בתקנון מעת לעת.
  כותרות הפרקים בתקנון הינן לשם נוחות והתמצאות בלבד ואינן לצורכי פרשנות התקנון.

רכישת/הזמנת מוצרים

 1. מפעילת האתר עושה כמיטב יכולתה על מנת לשקף את המידע המהימן, הנכון והמדויק ביותר בתצוגת המוצרים והמידע על המוצרים באתר, חרף זאת, עלולים, שלא בזדון ולא מתוך רצון להטעות אי דיוקים בדבר תיאור המוצרים/התמונות המוצגות באתר, מפעילת האתר לא תשא באחריות בגין אי דיוקים אלה, בכל מקרה והתגלתה טעות כזו או אחרת יש לפנות למפעילת האתר באמצעות ״טופס יצירת קשר״ בעמוד ״יצירת קשר״ והיא תפעל לטיפול בטעות בהקדם האפשרי.
 2. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד – ייתכנו הבדלים בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המוצג כפי שיתקבל במשלוח במציאות.
 3. רכישת מוצרים באתר מתבצעת ע״י הוספת מוצרים לסל, לאחר השלמת הוספת המוצרים הגולש יוכל לעבור לדף מילוי פרטים לרבות פרטיו האישיים (״פרטי המזמין״) ופרטי המשלוח (״פרטי המקבל״) במידה ושני אלה אינם זהים. בשדות אלה ימלא הגולש פרטים אישיים המשמשים לצורך השלמת ההזמנה (שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה).
 4. מפעילת האתר מבקשת מהגולשים הבוחרים להזמין דרך האתר לבדוק את תקינות הפרטים כפי שהוזנו וזאת כדי למנוע תקלות במשלוח.
 5. בשום מקרה מפעילת האתר לא תישא באחריות במישרין ו/או בעיקיפין בגין טעות בהקלדת הפרטים ולא תישא בעלויות הנלוות במידה ויהיו בגין משלוח שהגיע לכתובת שגויה.
 6. בעת ההזמנה באתר הלקוח רשאי לבחור להקים חשבון באתר (״להרשם לאתר״) על מנת לנהל את הזמנותיו ולבצע הזמנות בהמשך, מפעילת האתר רשאית לחסום משתמשים באופן זמני או לצמיתות בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ומבלי ליידע על כך מראש במקרים של חשש לביצוע שימוש לא חוקי באתר ו/או ביצוע פעולה העלולה לגרום נזק לפעילות האתר ו/או הפרת תקנון זה
 7. כל אדם, לרבות חברה, רשאי להשתמש באתר ולבצע רכישות באמצעות האתר, בכפוף להיותו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות ובעל כרטיס אשראי תקף שהונפק בישראל, מפעילת האתר רשאית לחסום ו/או לאסור סליקה של מותגי אשראי מסוימים בהתאם להסכמותיה כפי שנחתמו עם חברות האשראי.

מדיניות משלוחים

 1. דמי המשלוח, במידה וקיימים, ישולמו עם ביצוע ההזמנה באתר.
 2. מערך המשלוחים באתר נעשה על ידי חברת שילוח חיצונית מטעם מפעילת האתר ונועד להבטיח כי המוצרים הנשלחים יגיעו אליכם שלמים ובזמן והינם בכפוף לתנאיה של חברת השילוח אשר תנאיה מחייבים גם את המזמין.
 3. אספקת המוצר תתאפשר אך ורק לאחר קבלת אישור תשלום מחברת האשראי כי העסקה עברה וכרטיס האשראי נסלק בהצלחה.
 4. המוצר יסופק לכתובת שהוזנה בתהליך ההזמנה ובאחריות המזמין לוודא את תקינותם של הפרטים כפי שהוזנו.
 5. מפעילת האתר תפעל כמיטב יכולתה, בהתאם לנסיבות לספק את המוצר במסגרת זמן האספקה, זמני האספקה מתייחסים אך ורק לימי עסקים (א׳-ה׳) לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. זמני האספקה אינם בגדר שליטתה של מפעילת האתר והינם באחריות בלעדית של חברת השליחויות.
 6. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לספק את המוצר במסגרת התחייבותה, הנהלת האתר תיידע את המזמין על כך ותפעיל למציאת פתרונות חלופיים.
 7. בכל מקרה שהמוצר לא הגיע או הגיע פגום על המזמין ליידע את מפעילת האתר באמצעות הדואר האלקטרוני המצוין בהמשך התקנון או דרך טופס יצירת קשר דרך האתר.

תכני האתר

 1. כלל זכויות היוצרים לתכנים, בין אם בכתב או בתמונה שמורות למפעילת האתר באופן בלעדי. בשום פנים ואופן אין לשכפל, להעתיק או לאשר לאחרים להשתמש בתכני האתר ללא אישור מראש ובכתב ממפעילת האתר.

ביטול עסקה

 1. מפעילת האתר תהיה רשאית לבטל כל עסקה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי בכפוף להודעה על כך בדואר האלקטרוני כפי שהוזן בעת ביצוע ההזמנה תוך השבת הסכום ששולם בגין אותה ההזמנה.
 2. למזמין לא תהיה כל טענה למפעילת האתר בגין נזק ישיר ו/או בעיקפין שנגרם לו כתוצאה מביטול העסקה מצד מפעילת האתר פרט להחזר הכספי המגיע לו כחוק ולמזמין לא תהיה כל טענה כלפי מפעילת האתר בגין ביטול העסקה.
 3. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי החברה רשאית להציע פריט חלופי למזמין בכפוף לאישורו.
 4. כל רוכש רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו על פיו.
 5. ביטול עסקה יתבצע אך ורק בהודעה בדואר אלקטרוני המופיע בהמשך תקנון זה או לחלופין באמצעות טופס יצירת קשר דרך האתר
 6. בחלק מהמקרים כמפורט בסעיף 4 ג(ד) בחוק הגנת הצרכן, לא יהיה ניתן לבטל את העסקה
 7. ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר יוחזר ככל שהדבר ניתן או אפשרי באריזתו המקורית.
 8. לאחר קבלת הודעת הביטול יושב למזמין הסכום ששולם על ידו, בניכוי דמי המשלוח ובניכוי דמי ביטול בסך של 5% מסכום העסקה או 100 ₪ (הנמוך מבין השניים).
 9. במקרים של ביטול עסקה כתוצאה מפגם במוצר לא ינוכו מההחזר דמי ביטול.

זכויות יוצרים

 1. זכויות הקניין הרוחני לרבות תכני האתר, לוגו, עיצוב האתר, חומרים גראפיים, שם המתחם (״דומיין״) הינם רכושה בלעדי של מפעילת האתר ואין לעשות בהם כל שימוש לרבות שכפול, מכירה, העתקה, שיווק, תרגום וכיו״ב ללא אישור מראש ובכתב ממפעילת האתר.
 2. אין לבצע הטמעה של האתר באתר אחר (״iframe״) ללא אישור ויידוע מראש של מפעילת האתר.
 3. ניתן לקשר לדף הראשי של האתר ו/או לדפי האתר ו/או למוצרי האתר בתנאי כי הקישור לאתר נעשה בצורה כזו שלא פוגעת באתר ומאפשרת ביצוע רכישה/או הזמנה מהאתר

אחריות

 1. מפעילת האתר לא תישא בשום אחריות במישרין ו/או בעקיפין לכל נזק שייגרם כתוצאה משימוש במוצרים הנמכרים שלא לפי הנחיות השימוש של המוצרים כפי שמתקבלים באריזתם המקורית ו/או נמסרים באמצעות אמצעים דיגיטליים לרבות מדריכים/סרטונים מהאתר הרשמי של היצרן
 2. מפעילת האתר לא תישא במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים משימוש באתר לרוב במקרים של פריצה לאתר, כשל בגלישה, כשל בקליטת ההזמנה, איטיות בגלישה וכיו״ב
 3. בכל מקרה מפעילת האתר לא תישא בשום אחריות במישרין ו/או בעקיפין לכל נזק שייגרם כתוצאה מפעילות של גורם כזה או אחר שאינו בשליטתה המלאה של החברה.

פרטיות וסודיות

 1. בעת מעמד ההזמנה והרכישה באתר הלקוח יזדקק להזין מידע אישי, לרבות שם פרטי, שם משפחה, מס׳ טלפון, כתובת למשלוח ועוד… מידע זה נשמר במערכות מפעילת האתר ומשמש לצורכי השלמת העסקה, ביצוע משלוח ו/או יצירת קשר עם הלקוח.
 2. בלי לגרוע מהעיל, מפעילת האתר רשאית להעביר פרטים אישיים אודות גולשיה/לקוחותיה פ לצד שלישי במקרים בהם יש חשש כי הגולש/הלקוח ביצע מעשה הפוגע ו/או עלולים לפגוע במפעילת האתר ו/או צדדים שלישיים או/ו אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הגולש/לקוח לצד שלישי כמו גם במקרים בהם התקיימו מחלוקות משפטיים.
 3. מפעלית האתר עושה שימוש בכלים חיצוניים לניתוח סטטיסטי של גולשי האתר, כלים אלה עושים שימוש לעיתים בפרטיו האישיים של הגולש הנשמרים במאגרי המידע של האתר ובקבצי הדפדפן של הגולש ״עוגיות״ ("cookies")
 4. מפעילת האתר עושה שימוש בקבצי “עוגיות” (“cookies”) על מנת להבטיח את תפקודו השוטף של האתר
 5. מפעילת האתר לא תישא בשום נזק/עקיף ו/או ישיר שייגרם לגולש באתר כתוצאה מגלישתו באתר בין אם נובע משימוש סביר ו/או כוח עליון כמו גם במקרים בהם התגלתה זליגת מידע כתוצאה מפריצה למערכות, לאתר או לשירותים בהם מפעילת האתר עושה שימוש כדי להבטיח את תפקודו הרציף של האתר.

שירות לקוחות

 1. לבירור מידע בנושא הזמנה/שאלות לפני הרכישה ניתן לפנות לנציגי שירות הלקוחות של מפעילת האתר באמצעים הבאים:
  טלפון: 054-314-1918
  דוא״ל: [email protected]
 2. תלונות שיתקבלו באחד האמצעים לעיל יטופלו עד 48 שעות מרגע קבלת התלונה, על המתלונן לוודא כי מפעילת האתר אכן קיבלה את תלונתו, בכל מקרה, תלונות אלה יטופלו בימי עסקים בלבד.
 3. מפעילת האתר אינה מתחייבת לטפל בתלונות שהתקבלו על מוצרים לאחר פתיחתם ו/או לאחר 14 ימים מיום רכישתם, טיפול בפניות אלה נתון לשיקול דעתה של מפעילת האתר באופן בלעדי.

דין ושיפוט

 1. הדין החל על תקנון זה ו/או על פרשנותו ו/או אכיפתו ו/או על וכל סכסכוך הנובע ממנו הינו הדין הישראלי בלבד.
 2. בכל מקרה טענה משפטית, הסמכות הבלעדית לפסיקה בגין מחלוקת כזו או אחרת שמורה לבית המשפט השלום או המחוזי ברחובות.
אין מוצרים בסל הקניות.
סגירת חלון
WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור